O Nas

Bergsen_logo-nowe_poziom-60px_12.21

Bergsen powstało w 2012 roku w Krakowie
z dużą determinacją i bagażem indywidualnych doświadczeń biznesowych Anny Kucharskiej – pomysłodawczyni Biura Bergsen. Indywidualne podejście do nieruchomości i myślenie długofalowe było tym, co szybko wyróżniło nas na tle konkurencji.
W chwili obecnej z usług Bergsen korzystają organizacje międzynarodowe, firmy z całej Polski i osoby indywidualne, wspierając się naszym know-how i powierzając nam swoje domy, mieszkania i lokale biurowe.
Pośredniczymy w transakcjach kupna, sprzedaży, najmu i wynajmu nieruchomości w każdym zakątku Polski.
Każdego dnia nasi pośrednicy prezentują potencjalnym klientom nowe oferty domów i mieszkań, wkładając w to serce i zaangażowanie. Dzięki temu co roku zawieramy transakcje o średniej wartości 50 mln zł.
Do każdej nieruchomości podchodzimy kompleksowo i solidnie. Współpracujemy tylko z rzetelnymi bankami, sprawdzonymi i doświadczonymi podwykonawcami tj. firmy budowlane, architekci, rzeczoznawcy majątkowi czy firmy sprzątające.
O jakości naszej pracy świadczą liczne nagrody tj. Certyfikat Jakości portalu Domiporta. Najważniejszą z nich są jednak setki powracających, zadowolonych klientów.

Agenci